POZNAJ

Taras oazą relaksu

Cisza, spokój, aromatyczna kawa… tuż za progiem Twojego domu. Letnie wieczory ze znajomymi i radosne popołudnia w gronie rodzinnym. Któż z nas nie chciałby spędzać wolnego czasu w tak sprzyjających relaksacji okolicznościach? Nie od dziś wiadomo, że piękne otoczenie sprzyja budowaniu pięknych chwil.

Niepozorna przestrzeń przed domem ma szansę stać się Twoją prywatną strefą komfortu, estetyczną i pełną uroku. Pomyśl, o ile przyjemniej jest spędzać czas na zewnątrz, ciesząc się obecnością bliskich. My wbudujemy dla Ciebie wymarzony taras – Ty nadasz mu głębię.

 

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Zaaranżujemy przestrzeń tarasową z pełnym poszanowaniem Twoich potrzeb i oczekiwań. Proponujemy Ci wykonanie tarasu z desek drewnianych, kompozytowych albo thermo drewna. Wspólnie przedyskutujemy, który z tych trzech materiałów będzie dla Ciebie najlepszy. Zobaczysz próbki materiałowe i będziesz mógł dokonać wyboru. Na każdym etapie, służymy fachową radą. Pomiar i wycenę wykonujemy bezpłatnie. Zajmujemy się również adaptacją balkonów, elewacji, ogrodzeń i innych elementów na życzenie klienta. Oferujemy ponad to pełną renowacje tarasów drewnianych.

 

Co Ty możesz zrobić?

Zależy nam na jak największym komforcie naszych klientów. Twoje zadanie sprowadza się do czystej przyjemności – wybierasz materiał i kolor. Całą resztą zajmujemy się my: od kontaktu z producentem materiału, poprzez kompleksowe złożenie zamówienia, samodzielny odbiór produktu i montaż zgodny z najnowocześniejszymi standardami. Zabezpieczamy również podłoże, na którym ma zostać stworzony taras lub budujemy je od podstaw.

 

Czym jest kompozyt?

Zobacz naszą prezentację i sam sprawdź zalety kompozytu:

 

Jak wygląda montaż?

Montaż konstrukcji z kompozytu cechuje się niedużym skomplikowaniem. Najbardziej powszechne systemy podłogowe montowane są na legarach, przytwierdzonych do podłoża przy pomocy stalowych kątowników i wkrętów. Pierwsza deska mocowana jest za pomocą klipsa startowego ze stali nierdzewnej, następne przytwierdzane są do legarów również przy użyciu klipsów montażowych. Wykonanie tarasu poprzedzone jest skrupulatnym sprawdzeniem podłoża i w razie potrzeby jego zabezpieczeniem.

Posiadamy niezbędną wiedzę i profesjonalne narzędzia, dzięki którym montaż wybranego przez Ciebie systemu tarasowego przebiegnie bezproblemowo. Sprawdź galerię naszych realizacji i przekonaj się, czy sprostamy Twoim wymaganiom.

 

Ile to trwa i jak duży jest koszt?

Czas oraz koszt wykonania usługi uzależniony jest od wielkości i stopnia skomplikowania tarasu. Całkowity czas trwania montażu to przeciętnie dwa tygodnie. Wysokość ceny w 90% generowana jest rodzajem materiału i ustalana na podstawie indywidualnej wyceny. Twoje oczekiwania są dla nas strategiczne, dlatego oferujemy także wykonanie usługi dostosowanej do przeznaczonego budżetu.